Pendik indirim çadırı 2024 nerede? Pendik Çarşı alışlveriş caddesi

Pendik Çarşı’da indirimli alışveriş çılgınlığı başlattı. Pendik alışveriş caddesinde Pendik İndirim Günleri açılış törenine gerçekleşirken, Pendik Çarşı’daki alışveriş merkezleri ve mağazalardan alışveriş yapanlar için önemli indirimler elde etme fırsat meydana geldi.

Pendik İndirim Günleri, Gazipaşa Meydanı’nda düzenlenen törenle başladı. Pendik alışveriş caddesindeki renkli yürüyüşe esnaf ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Bu yıl ilki gerçekleşen Pendik indirim günlerine tüm esnafın destek vermesi memnuniyet yarattı. Pendik Çarşı’daki mağazalarda vatandaşlar indirimli alışveriş yapabilecek.

Pendik Çarşı nerede ve hangi mağazalar var?

Pendik Çarşı olarak bilinen bölge, tren istasyonundan çıktıktan sonra Gazi Paşa Caddesi boyunca sahile doğru gidilip Kuş Parkı bölgesi ve etrafını kapsayan alışveriş merkezleri bölgesidir ve çok sayıda ünlü markanın şubesi ve banka şubeleri burada yer alır.

Pendik Çarşı’da Koton, English Home, İnna, Gratis, Migros, LC Waikiki, Mademe Coco, Bambi, Kim, Elif Kitabevi, İspark Katlı Otoparkı, Bim, GSStore, Merkez Bisiklet gibi çok sayıda mağaza bulunur.

Pendik Çarşı’da alışveriş indirim çılgınlığı

1 milyon metrekare üzerine kurulu olan tarihi Pendik Çarşısı, bir çok sektörde indirime gitme kararı aldı. Pendik indirim günleri de bundan böyle yılda iki defa gerçekleşecek.

İndirim günleri kapsamında, birbirinden renkli saha etkinlikleri de yer alıyor. Sokak müzisyenleri ve karikatüristlerle renklenen indirim günlerinde katılımcıların ücretsiz fotoğrafları çekilip dağıtılıyor.