Markofoni’nin Yeni Nesil Mağazası İdealtepe’de Açıldı

Ticaretin lider markası Markafoni, İdealtepe’deki mağazasıyla yeni bir perakende deneyimi sunuyor. Türkiye’deki pek çok ilkin sahibi Markafoni’nin mağaza açılışı, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Markafoni CEO’su İlker Baydar’ın katılımıyla gerçekleşti. Kılıç, bölgedeki yatırımların artmasından mutlu olduğunu belirterek Maltepe’nin ticari bir çekim merkezi haline geldiğini söyledi.

Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş sitesi olarak yola çıkan Markafoni Grubu, hedef büyüterek ülkemizdeki perakende deneyimini zenginleştirmek için fiziksel mağazalar açıyor. 2015 bitmeden İstanbul’da üç mağaza açarak yeni bir perakende deneyimi sunan Markafoni Anadolu Yakası’ndaki İdealtepe mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Fiziksel mağazalarını yenilikçi bir yaklaşımla e-ticaretin tamamlayıcısı ve ötesinde tasarladıklarını belirten Markafoni CEO’su İlker Baydar, “Hem e-ticareti hem de geleneksel perakendeciliği geliştiriyor ve dönüştürüyoruz. Müşteriler mağazaya gelip online sipariş verebiliyor, internetten verdiği siparişlerini teslim alıp, iadelerini yapabiliyor. Türkiye’de 7.4 milyon kullanıcımız var. Amacımız mağazalarımız sayesinde müşterilerimize dokunmak ve iletişim kanallarımızı çeşitlendirmek. Bu dönüşümden Türkiye ekonomisi kazançlı çıkacaktır.” Dedi.

Maltepe Belediye Başkanı Sayın Ali Kılıç ise bölgedeki yatırımların artmasından mutlu olduğunu belirterek Maltepe’nin ticari bir çekim merkezi haline geldiğini sözlerine ekledi.

İlkerBaydar_AliKılıç