AK Parti Maltepe belediye başkanı adayı Fikri Köse Maltepe’yi anlattı

- Yorumlar

AK Parti Maltepe Belediye Başkan adayı Fikri Köse, 2010’da Maltepe, kentsel yaşam ve yönetim kalitesini yakalamış, mevcut problemlerini çözmüş bir yer olacak. Çağdaş belediyeciliği yakalayacağız dedi. AK Parti Maltepe Belediye Başkan adayı Fikri Köse, “2010’da Maltepe, kentsel yaşam ve yönetim kalitesini yakalamış, mevcut problemlerini çözmüş bir yer olacak. Çağdaş belediyeciliği yakalayacağız” dedi.

AK Parti Maltepe Belediye Başkan adayı Fikri Köse, geliştirdikleri projelerle Maltepe `nin aydınlık yarınlarını hazırlayacaklarını söyledi. Projelerin trafikten hobi bahçelerine, yazlık sinemadan sığınma evlerine kadar oldukça geniş bir bakış açısı ile tasarlandığını belirten Köse şöyle konuştu:

2010’da Maltepe, kentsel yaşam ve yönetim kalitesini yakalamış, mevcut problemlerini çözmüş çağdaş belediyeciliği yakalamış, tarihi motiflerine, doğal ve yerel kimliğine bağlı, Avrupa Birliği normlarına uygun olarak gelişmiş bir Maltepe olacak. Eğitim, kültür, sanat , sağlık ve bilişim alanında kalıcı çözümler, en ekonomik ve kalıcı projeleri hayata geçirilmiş bir Maltepe olacak. 21. yüzyıla adını yazdırmış bir Maltepe olacak. Maltepe kültür, spor ve eğlencede öncü bir kent olacak. Kültür ve sanat merkezi kuracağız. İstanbul’a yeni Spor Kompleksi kazandıracağız. Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak projelerimiz var, Maltepe Afet Etkilerini Azaltma Stratejisi Planı ile acil durumlarda vatandaşlarımızınlar yararlanabileceği hizmetler sağlanacak.

FİKRİ KÖSE KİMDİR?

1960 yılında Sivas’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Maltepe `de, lise öğrenimini ise Kadıköy’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi’nde öğrenimine devam eden etmekte olan Köse; 29 yıldır Maltepe `de ikamet ediyor ve ticaretle uğraşıyor. Evli ve üç çocuk babası.

x