Kartal kurban satış ve kesim alanı Çavuşoğlu Mahallesi’nde

- Yorumlar

Kartal’da kurban satış ve kesim alanı Çavuşoğlu Mahallesi’nde hazırlandı.

Kartal Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda son hazırlıklar tamamlandı. Modern ve donanımlı sabit çadırlarda, birçok ihtiyaca cevap verecek şekilde hizmet verecek kurban alanında satış ve kesim hizmeti verilecek.

Kartal’da kurban satış ve kesim yeri nerede?

Kartal’da kurban satış ve kesim alanı Çavuşoğlu Mahallesi Namık Kemal Caddesi no:49 ( Eski Mutlu Akü yerinin arkası) bulunuyor.

Kartal’da kurban kesim alanları

Kartal’da, Kartal İlçesi Kamu Kurumlarını ve Hizmetlerini Destekleme Derneği (Çavuşoğlu Mah. Namık Kemal Cad. no: 49), Ünlüler Gurme Restoran ve Gıda SAN. TİC. LTD. ŞT. (Soğanlık Orta Mah. Güzelgün Sk. No:3-7), Esentepe Kültür ve Fazilet Camii ve Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği (Esentepe Mah. Ankara Cad. Karacadağ Sk. No: 88/1), Çınar Yardımlaşma Derneği (Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. No: 8), Yakacık Saraylar Eğitim Derneği (Cumhuriyet Mah. Adnan KahveciCad. Ziyabey Sk. No: 24), Rabia Cemal Kocagözoğlu Eğitim Kültür Yardım ve Hizmet Vakfı (Petroliş Mah. Armağan Sk. No: 11), Soğanlık Kültür ve Eğitim Derneği (Soğanlık Talebe Yurdu Bahçesi), Kurfalı Eğitim Derneği (Hürriyet Mah. Abdi İpekçi Cad. Özkan Sk. No: 1) ve SPK Et ve Gıda SAN. TİC. LTD ŞTİ. (Soğanlık Yeni Mah. Pamukkale Sk. No: 15/2c) olmak üzere Kartal’ın 9 farklı noktasına kurulan kurban satış ve kesim alanları belirlendi.

x