CHP Kartal ilçe başkanı kimdir?
![chp kartal](https://www.kartal24.com/dosyalar/2018/12/chp-kartal-812x609.jpg)
CHP’nin Kartal ilçe başkanı, 38. olağan kongrenin tamamlanmasıyla belli oldu. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal İlçe Başkanlığının 38. Olağan Kongresi 3 Eylül 2023’te Hasan Doğan Spor Salonu’nda yapıldı.
![chp kartal kongre 1](https://www.kartal24.com/dosyalar/2023/09/chp-kartal-kongre-1.jpg)
Sonuçların gelmesi geç saatlere kadar sürerken, CHP’nin yeni Kartal ilçe başkanı belli oldu. Kongreyi kazanan Mert Polat, yeni ilçe başkanı seçildi.
![chp kartal kongre 2](https://www.kartal24.com/dosyalar/2023/09/chp-kartal-kongre-2.jpg)
CHP Kartal ilçe başkanı belli oldu
Kongrede Kartal CHP’nin önceki ilçe başkanı Süleyman Uzunok ile Mert Polat yarıştı. İlçe Başkanlığı seçimlerini en yüksek oyu alan Mert Polat kazandı.
![mert polat](https://www.kartal24.com/dosyalar/2023/09/mert-polat.jpg)
CHP’nin yeni ilçe başkanı Mert Polat seçildi. CHP Kartal’da yeni dönem. Kartal CHP’de ilçe başkanı netlik kazandı. Seçimleri kazanan isim belli oldu. Mert Polat artık yeni ilçe başkanı oldu.