Gürkan Akyol kimdir?

Gürkan Akyol, AK Parti’nin Kartal’da eski ilçe başkanıdır. AK Parti içinde tecrübeli bir isim olan Gürkan Akyol, aynı zamanda işletme mezunu bir iş adamıdır. Kartal’da belediye meclisinde ve AK Parti’de önemli görevlerde yer almıştır.

AK Parti’nin Nisan 2018’de gerçekleştirilen Kartal 6. Olağan Genel Kurul Kongresinde Kartal ilçe başkanı seçilmiştir ve bu görevi 2 yıl boyunca icra etmiştir.

Gürkan Akyol kimdir?

Gürkan Akyol, 6 Eylül 1975’te doğdu. AK Parti Kartal’da çeşitli görevler üslendi. Daha önce ilçe yönetiminde görev alan Akyol, ardından bir dönem ilçe başkanlığı yaptı. Tartışmalı şekilde yeniden aday yapılmadı.

Gürkan Akyol Maltepe Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Mezunu. AK Parti’nin Kartal’daki önceki dönemde görev alan ilçe başkanları il delegesi oldu

Gürkan Akyol’un kongre konuşması

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı görevine seçildiği kongrede bir konuşma yapan Gürkan Akyol, şunları söyledi:

AK Parti kademelerinde görev yapmış dava arkadaşlarıma AK Parti Kartal İlçemizin 6.olağan kongresine katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Kartal AK parti teşkilatlarımızda bugüne kadar görev almış kurucularımızdan ilçe yönetimlerimize, İlçe Başkanlarımızdan Belediye Başkanlarımıza, Belediye meclis üyelerimizden mahalle başkanlarımıza ve kadın kollarımızdan yürekleri . AK gençlerimize kadar hep birlikte el ele, yürek yüreğe bu kutlu davada yol yürüyeceğimize yürekten inanıyorum.

Büyük bir liderimiz var ve gücümüzü halktan alıyoruz. Bu sebepten Kartal’da çalınmadık kapı, sıkılmadık el dokunmadık gönül bırakmayacağız. Bizleri bu göreve layık gören Yöneticilerimize ve oy kullanarak bizleri seçen Delegelerimize şükranlarımızı sunuyorum zor bir sürece giriyoruz. Bütün gücümüzle çalışarak Kartal’da gönüllere dokunacağız. AK Parti Kartal 6.nci Olağan Kongresi partimize milletimize ve Kartalımıza hayırlı olmasını dilerim. Allah birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi daim etsin. Kartal’ı alacağımıza yürekten inanıyorum.