Türkiye’de F1 hangi kanalda?

Formula 1 2024 sezonunun Türkiye’de hangi kanaldan izlenebileceğini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Formula 1 yayıncı kuruluşu Bein Sports’tur. F1 yarışları Digiturk, Bein Sports, Bein Connect ve TOD üzerinden izlenebilir. F1 yayıncısı olan kanallar Digiturk’e ait platformlar üzerinden izlenebilir.

Ayrıca bu sezon Türkiye GP, uydudaki Bein Sports üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak. Ayrıca hem Cumartesi günü eleme, hem de Pazar günü yarış canlı olarak Bein Sports’tan takip edilebilir. Cuma günleri yapılan ilk antrenman ve Sprint yarışlarındaki sıralama turu sadece Bein Connect üzerinden izlenebilir.

Bein Connect uygulamasını LG webOS, Samsung Tizen, Google TV, Android TV, iOS, Android, Web sitesi ve Chromecast platformları üzerinden izleyebilirsiniz.

Formula 1 yayıncı kuruluşu

Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın Türkiye’deki yayıncı kuruluşu Saran grubuna ait olan Bein Sports platformudur. F1 yarışları Bein Sports 2 TV’den yayınlanır. Ayrıca Bein Connect uygulaması üzerinden logosuz ve reklamsız izleyebilirsiniz.

Muhteşem heyecana sahne olan F1’de bu yıl Red Bull ile Mercedes’in kıyasıya rekabetine sahne oldu. 2024 sezonunda F1 araçları biraz daha değişecek ve rekabetin nasıl şekilleneceğine dair hiçbir fikrimiz yok. Formula 1’in 2024 sezonu, Bein Connect platformundan yayınlanıyor. 3 sezondur S Sport Plus’tan yayınlanan Formula 1’de yayıncı kuruluş değişti.