Kartal Belediyesi başkan yardımcıları

Kartal Belediyesi’nin güncel başkan yardımcıları listesi bu sayfada yer almaktadır. Kartal Belediyesi’nin 7 başkan yardımcısı ve onlara bağlı müdürlükleri burada öğrenebilirsiniz.

Kartal Belediyesi’nde başkan yardımcılığı görevlerine yeni isimler atandı. Toplam 7 başkan yardımcısı görevlendirilirken, onların altında ise müdürlükler yer alıyor. Kartal Belediyesi’nde bu dönem 7 başkan yardımcısı görev yapıyor.

Kartal Belediye Başkan yardımcısı kim?

  • Mustafa Ağdaş
  • Olcay Özgön
  • Hüseyin Tozkoparan
  • Yasin Ünder
  • Dilek Kars
  • Adem Uçar
  • Bayram Ali Baştan

Ayrıca her başkan yardımcısına bağlı müdürlükler bulunur. Kartal Belediyesi’nin organizasyon şemasını aşağıda ekli olan diğer yazı içinde güncel olarak bulabilirsiniz. Tüm müdürlükler, bağlı oldukları başkan yardımcısı ile ilişkilendirilmiştir.

Hangi başkan yardımcısına hangi müdürlükler bağlı?

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ağdaş’a bağlı müdürlükler: Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Olcay Özgön’e bağlı müdürlükler: Yazı İşleri Müdürlüğü, Strateji Geliştirme ve Dış İlişkiler Müdürlüğü, Halkla İlişkiler ve Komşu İletişim Müdürlüğü.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan’a bağlı müdürlükler: Fen İşleri Müdürlüğü, Etüd Proje Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Ünder’e bağlı müdürlükler: Destek Hizmetleri ve İşletme İştirakler Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Adem Uçar’a bağlı müdürlükler: Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü, Basın Yayın Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Afet İşleri Müdürlüğü.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Ali Baştan’a bağlı müdürlükler: İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Kars’a bağlı müdürlükler: Kreş Müdürlüğü, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü.