Hüseyin Caner Güler kimdir?

Hüseyin Caner Güler, Kartal Belediyesi Ruhat ve Denetim Müdürü ve eski Basın Müdürü ve deneyimli bir gazetecidir.

2019 yılında yeniden Kartal Belediyesi’nde basın müdürlüğüne atanan Hüseyin Caner Güler, 2023 yılında Ruhsat Müdürü olarak atandı.

Hüseyin Caner Güler kimdir?

Hüseyin Güler, 2 Şubat 1969 tarihinde doğdu. Memleketi Erzincan’dır. Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümü mezunudur. Ağustos 1989’da Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler müdürlüğünde göreve başlayan Hüseyin Caner Güler; bir süre bazı ulusal televizyon kanalı ve gazetelerde de görev yaptı.

Kartal Belediyesi’ndeki kariyeri boyunca 2009 ila 2012 yılları arasında Temizlik İşleri Müdürlüğü yapan Hüseyin Güler, sosyal medyada yer alması ve halka ilişkilerinin kuvvetli olması bakımından dikkat çekti ve 2013 yılında Basın Müdürü olarak atandı. Bir yıl bu görevi yapan Hüseyin Güler, daha sonra Kartal Belediyesi’nde çeşitli görevlerde başarılı çalışmalarına devam etti.

2019 yılında yeniden Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak atanan Hüseyin Güler, 2 yıldır bu görevi sürdürmeye devam ediyor. Görev süresi boyunca çok sayıda başarılı çalışmaya imza atan Güler, müdürlüğünde gerçekleştirdiği çalışmalarla öne çıkıyor.

Daha Fazla Biyografi