Hüseyin Caner Güler kimdir?

Hüseyin Caner Güler, Kartal Belediyesi Ruhat ve Denetim Müdürü ve eski Basın Müdürü ve deneyimli bir gazetecidir. 22 Mart 2024’te tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Hüseyin Güler’in cenaze töreni bugün saat 16:00’da Kartal Cemevi’nde yapılacak ve ardından saat 16:30’da Kartal Belediyesi’nde yapılacak törenle ebediyete uğurlanacak.

2019 yılında yeniden Kartal Belediyesi’nde basın müdürlüğüne atanan Hüseyin Caner Güler, 2023 yılında Ruhsat Müdürü olarak atandı. Rahatsızlanarak kaldırıldığı Lütfü Kırdar Devlet Hastanesi’nde bir süre yoğun bakımda tedavi gören Güler, yaşama mücadelesini 22 Mart 2024’te kaybederek hayata gözlerini yumdu.

Hüseyin Caner Güler kimdir?

Hüseyin Güler, 2 Şubat 1969 tarihinde doğdu. Memleketi Erzincan’dır. Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümü mezunudur. Ağustos 1989’da Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler müdürlüğünde göreve başlayan Hüseyin Caner Güler; bir süre bazı ulusal televizyon kanalı ve gazetelerde de görev yaptı.

Kartal Belediyesi’ndeki kariyeri boyunca 2009 ila 2012 yılları arasında Temizlik İşleri Müdürlüğü yapan Hüseyin Güler, sosyal medyada yer alması ve halka ilişkilerinin kuvvetli olması bakımından dikkat çekti ve 2013 yılında Basın Müdürü olarak atandı. Bir yıl bu görevi yapan Hüseyin Güler, daha sonra Kartal Belediyesi’nde çeşitli görevlerde başarılı çalışmalarına devam etti.

2019 yılında yeniden Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak atanan Hüseyin Güler, 2023 yılı sonlarında Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden alınarak Ruhat ve Denetim Müdürü olarak görevlendirildi. Efsane basın yayın müdürü Hüseyin Güler, 22 Mart 2024’te Ruhsat Müdürü olarak görev yaparken geçirdiği rahatsızlıktan dolayı hayatını kaybetti.