Pendik Diş Hastanesi’ne giden otobüsler
![pendik-dis-hastanesine-giden-otobusler](https://www.kartal24.com/dosyalar/2024/03/pendik-dis-hastanesine-giden-otobusler-812x609.webp)
Pendik Diş Hastanesi’ne otobüsle gitmek istiyorsunuz ve hangi otobüslerin Pendik Diş Hastanesi’ne gittiğini öğrenmek istiyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz. Burada, Pendik Diş Hastanesi’ne giden otobüsler hakkında nihai bilgi edinebilirsiniz.
Pendik Diş Hastanesi, Çamçeşme Mahallesi’nde Elçi Sokağı’nda vatandaşlara hizmet veriyor. Konum olarak, D-100’ün üst tarafında, Aydınlı Yolu Caddesi yakınlarında bulunur.
Pendik Diş Hastanesi’ne gitmek için Tevfik İleri Caddesi’ndeki Pendik Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi durağını kullanabilirsiniz. Duraktan 132F Esenler – Tavşantepe Metro / Kartal, 133K Kurtköy Sanayi Mahallesi – Kavakpınar / Kartal, KM17 Tuzla Emlak Konutları – Tavşantepe Metro, KM24 Kavakpınar – Pendik Metro/YHT/Pendik İETT otobüsleri geçer.
Ayrıca caddeden Pendik-Esenler Mahallesi, Pendik-Esenyalı Mahallesi, Pendik-Kavakpınar, Pendik-Ramazanoğlu minibüsleri geçer.
Marmaray ile gidecekseniz, Pendik’te inip bu otobüslerle aktarma yapabilirsiniz.