BUDO Bursa – Armutlu Tatil Köyü – Eminönü vapur seferleri 2024

BUDO Bursa – Armutlu Tatil Köyü – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

BUDO vapurları Bursa ile Armutlu Tatil Köyü ve İstanbul arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Mudanya ilçesinden dış hat seferleri ile Armutlu Tatil Köyü veya Eminönü / Sirkeci iskelesine gitmek isteyenler için 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. BUDO güncel İstanbul – Armutlu Tatil Köyü – Bursa vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

BUDO vapurlarıyla Mudanya’dan Armutlu Tatil Köyü’ne ve İstanbul’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda İstanbul’dan Mudanya’ya seyahat edebilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BUDO vapurları ile Bursa – Armutlu Tatil Köyü – İstanbul arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. BUDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

BUDO Bursa – Armutlu Tatil Köyü – İstanbul vapur seferleri

  • Mudanya (Bursa)
  • Armutlu Tatil Köyü (Yalova)
  • Eminönü (İstanbul)

BUDO Bursa – Armutlu Tatil Köyü – İstanbul vapur seferleri ile Bursa – Armutlu Tatil Köyü – İstanbul vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

  • Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günü kalkış saatleri: 07:00, 09:30, 16:00, 19:00
  • Cuma ve Pazar kalkış saatleri: 07:00, 09:30, 13:30, 16:45, 19:15

Sadece 09:30 seferi, İhlas Armutlu Tatil Köyü’ne gider.

BUDO Bursa – Armutlu Tatil Köyü – İstanbul vapur hattı bilet fiyatları

BUDO Bursa – Armutlu Tatil Köyü vapur hattı için bilet ücreti 270 TL’dir. Öğrenci ve çocuk indirimi ile fiyat 230 TL olmaktadır. İstanbul – Armutlu Tatil Köyü için bilet fiyatı 420 TL’dir. Öğrenci ve çocuk indirimi ile fiyat 350 TL olmaktadır. Aynı güzergahta dönüş bileti de aynı fiyattır.

Bu sayfada yer alan bilgiler BUDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin BUDO web sitesinde son kontrol tarihidir.