Dentur Eminönü – Adalar vapur seferleri 2024

Dentur Eminönü – Adalar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’den kalkan Dentur’a ait vapurlarla Kınalıada, Büyükada ve Heybeliada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kınalıada, Büyükada ve Heybeliada’ya doğrudan Eminönü’nden kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Dentur 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Adalar’dan kalkan vapurlarla Eminönü’ne ulaşabilirsiniz. İstanbul Fatih Eminönü’nden kalkan Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Eminönü ile Adalar arasındaki Dentur vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Eminönü’nden hareket eden vapur, sırasıyla Kınalıada, Heybeliada ve Büyükada’ya gidiyor. Dönüşte de bu sefer Büyükada’dan kalkan vapur, sırasıyla Heybeliada ve Kınalıada’ya giderek ardından Eminönü’ye geri dönüyor.

Eminönü – Adalar vapur seferleri

  • Beşiktaş
  • Kabataş
  • Eminönü
  • Kınalıada
  • Heybeliada
  • Büyükada

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Adalar’a giden Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. EDentur’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Adalar arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Hat şu anda aktif değildir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Dentur Avrasya web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Dentur Avrasya web sitesinde son kontrol tarihidir.