Dentur Eminönü – Bebek vapur seferleri 2024

Dentur Eminönü – Bebek vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’den kalkan Dentur’a ait vapurlarla Bebek’e ulaşım sağlanmaktadır. Bebek’den kalkan vapurlarla Eminönü’ye ulaşabilirsiniz. Bu vapurlarla Eminönü’nden doğrudan Bebek’e deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Dentur 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Dentur’un Bebek vapuru ile Eminönü’ne hızlıca gidebilirsiniz. Vapur Eminönü’nden kalkar ve Bebek’e gider. Bebek iskelesinde duran vapur, yolcularını bırakır ve yeni yolcularını alarak Eminönü’ne geri döner.

Eminönü – Bebek vapur seferleri

  • Bebek
  • Arnavutköy
  • Ortaköy
  • Beşiktaş
  • Eminönü

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Bebek’e giden Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Dentur’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Bebek arasında deniz ulaşımı ile yalnızca yaz sezonunda seyahat edebilirsiniz, kış sezonunda hat aktif değildir.

Uyarı: Seferler geçici olarak yapılmamaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Dentur Avrasya web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Dentur Avrasya web sitesinde son kontrol tarihidir.