İDO Bostancı – Kartal – Tuzla – Yalova vapur seferleri 2024

İDO Bostancı – Kartal – Tuzla – Yalova vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) vapurları ile Bostancı – Kartal – Tuzla – Yalova arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO Bostancı – Kartal – Tuzla – Yalova hafta içi vapur seferleri

Sefer bilgileri bulunamamıştır. Bunun yerine İDO’nun aşağıda ekli olan seferlerine bakabilirsiniz.

İDO’nun tartışmalı bir şekilde Kartal’dan Yalova’ya olan seferlerini kaldırmasıyla beraber Pendik üzerinden Yalova’ya gidebilirsiniz. Pendik’e Marmaray ile geçip Yalova vapuruna aktarma yapabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.