İDO Eskihisar – Topçular arabalı vapur seferleri 2024

İDO Eskihisar - Topçular arabalı vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

İDO Eskihisar – Topçular arabalı vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eskihisar’dan kalkan İDO’ya ait arabalı vapurlarla Topçular’a ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Topçular’a doğrudan Eskihisar’dan kalkan feribot sayesinde gidebilirsiniz. Aynı zamanda Topçular’dan kalkan vapurlarla Eskihisar’a ulaşabilirsiniz. İDO 2022-2023 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Eskihisar’dan kalkan İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kocaeli Gebze’deki Eskihisar iskelesi ile Yalova Taşköprü’deki Topçular iskelesi arasındaki İDO arabalı vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Topçular’dan hareket eden vapur, Eskihisar’a gidiyor. Dönüşte de bu sefer Eskihisar’dan kalkan vapur, Topçular’a geri dönüyor.

Eskihisar – Topçular vapur seferleri

  • Eskihisar
  • Topçular

– Sefer saatleri: 15 – 20 dakikada bir sefer – Sefer süresi: yaklaşık 35 dakika

İDO Topçular Eskihisar / Eskihisar – Topçular seferleri 17 adet arabalı vapur ile yapılmaktadır. Seferler 15-20 dakikada bir düzenlenmektedir ve yolculuk süresi yaklaşık 35 dakikadır.

Eskihisar – Topçular bilet fiyatları

Eskihisar ile Topçular arası yaya yolcu bileti 9 TL, yaya öğrenci bileti 6 TL, otomobil geçiş ücreti 130 TL, motosiklet geçiş ücreti 55 TL, otobüs ve kamyon geçiş ücreti 260 TL, TIR geçiş ücreti 380 TL’dir. Biletlerinizi gidiş – dönüş alırsanız daha uygun fiyatlı olur. Otomobillerde bulunan araç içi yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.