Kartal – Adalar vapur seferleri 2024

Kartal – Adalar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kartal – Adalar vapur seferleri sayesinde Kartal ile Adalar arasında seyahat etmek isteyenler, en güncel kalkış saatleri ve Kartal, Büyükada, Heybeliada, Sedef Adası vapur seferleri hakkında gerekli tüm bilgilere buradan ulaşabilirler.

Kartal ile Adalar arasındaki vapur seferleri Prens Tur tarafından gerçekleştirilmektedir. Prens Tur’un vapurlarıyla Kartal’dan Büyükada ve Heybeliada’ya ulaşım mümkündür. Kartal’dan hareket eden Prens Tur vapurlarının hareket ve varış saatlerini buradan inceleyebilirsiniz. Seferler, 2024 yılı tarifesine göre güncellenmiştir.

Kartal – Adalar vapur saatleri

Prens Tur’dan yapılan en güncel açıklamada, yeni seferler tarifeleri duyurulmuştur. Vapurlara Kartal sahilindeki Kartal – Adalar iskelesinden binebilirsiniz. Kartal – Adalar vapur seferleri saatleri, güzergahı ve bilet fiyatları için okumaya devam edin. Kartal – Adalar vapur seferleri:

kartal - adalar vapur tarifesi

Kartal – Adalar vapur ücreti

Kartal’dan Adalar’a vapur bilet fiyatları 80 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca, altı yaşından küçük çocuklar için ücret talep edilmez. Bu fiyat, gişeden alınan biletler için geçerlidir ve İstanbul Kart ile yapılan ödemeler gişe fiyatlarına göre daha düşüktür.

İstanbul Kart ile tam geçiş ücreti 57,94 TL, indirimli geçiş ücreti 40,55 TL ve öğrenci ücreti 28,97 TL’dir. Ayrıca abonman kart kullanımında tam geçiş için 4 kullanım, sınırlı kullanım bileti için 3 kullanım kesilmektedir. Adakart sahipleri için geçiş ücreti 34,74 TL ve abonman kart geçiş miktarı 2 kullanımdır. Aktarma sadece Adakart’lılar için vardır ve aktarma ücreti 21,70 TL’dir.