Mavi Marmara Boğaz Turu vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Boğaz Turu vapur sefer hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Mavi Marmara Boğaz Turu vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları ile Boğaz Turu yaparak seyahat edebilirsiniz. Eminönü İskelesi’nden boğaz turu için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Boğaz Turu vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Boğaz Turu hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Eminönü’nden Boğaz Turu ile seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Boğaz Turu için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

Boğaz Turu seferleri 90 dakika sürmektedir.

Mavi Marmara Büyükada – Kabataş vapur seferleri

Mavi Marmara Boğaz Turu vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

mavi-marmara-bogaz-turu-vapur-seferleri

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.