Mavi Marmara Bostancı – Teşvikiye vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Bostancı – Teşvikiye vapur sefer hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Mavi Marmara Bostancı – Teşvikiye vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları Bostancı ile Teşvikiye arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Bostancı ilçesinden iç hat seferleri ile Teşvikiye iskelesine gitmek isteyenler için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Bostancı Teşvikiye vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Teşvikiye – Bostancı hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Bostancı’tan Teşvikiye’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Teşvikiye’dan Bostancı’a seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Bostancı – Teşvikiye arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Bostancı
  2. Çınarcık
  3. Teşvikiye

Mavi Marmara Teşvikiye – Bostancı vapur seferleri

Mavi Marmara Bostancı – Teşvikiye vapur seferleri ile Teşvikiye – Bostancı vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

“Bostancı-Çınarcık-Teşvikiye seferlerimiz ikinci bir duyuruya kadar durdurulmuştur.”

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.