Mavi Marmara Kınalıada – Burgazada vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Kınalıada – Burgazada vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları Burgazada ile Heybeliada arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Burgazada ilçesinden iç hat seferleri ile Heybeliada iskelesine gitmek isteyenler için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Burgazada Heybeliada vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Heybeliada – Burgazada hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Burgazada’tan Heybeliada’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Heybeliada’dan Burgazada’a seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Burgazada – Heybeliada arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Burgazada
  2. Heybeliada

Mavi Marmara Heybeliada – Burgazada vapur seferleri

Mavi Marmara Burgazada – Heybeliada vapur seferleri ile Heybeliada – Burgazada vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

mavi-marmara-kinaliada-burgazada-vapur-seferleri

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.