Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurlar Anadolu Kavağı ile Üsküdar arasında vapur ile seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Üsküdar ilçesinden Anadolu Kavağı’na gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Bu hat ile Anadolu Kavağı ile Üsküdar arasında Şehir Hatları konforuyla seyahat edebilirsiniz. Şehir Hatları güncel Üsküdar Anadolu Kavağı vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için gerekli tüm tabloları ve tarife bilgisini öğrenmek için okumaya devam edin.

Anadolu Kavağı – Üsküdar hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Anadolu Kavağı’ndan Üsküdar’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Üsküdar’dan Anadolu Kavağı’na deniz yoluyla seyahat edebilirsiniz. Seferler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Şehir Hatları’nın sağladığı Üsküdar – Anadolu Kavağı karşılıklı olarak gerçekleştirilen vapur hattına aittir.

  1. Üsküdar
  2. Beylerbeyi
  3. Çengelköy
  4. Anadolu Hisarı
  5. Kanlıca
  6. Çubuklu
  7. Paşabahçe
  8. Beykoz
  9. Anadolu Kavağı

Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur seferleri

Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur seferleri ile Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur seferleri hafta içleri yapılmaktadır. Haftaiçi vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri sefer yapılmaz.

anadolu-kavagi-uskudar-hatti

Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.