Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu ring vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu ring vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Beşiktaş ilçesindeki Aşiyan iskelesinden iç hat seferleri ile Anadolu Hisarı ve Küçüksu iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Anadolu Hisarı Küçüksu Aşiyan vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Aşiyan’dan Anadolu Hisarı ve Küçüksu’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Anadolu Hisarı ve Küçüksu’dan Aşiyan’a seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Aşiyan
  2. Anadolu Hisarı
  3. Küçüksu

Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu vapur seferleri

Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu vapur seferleri ile Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

asiyan-anadolu-hisari-kucuksu-ring-hatti

Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 19,21 TL
Öğrenci 9,36 TL
İndirimli 13,76 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.