Yenikapı etkinlik 2024 programı

Yenikapı Etkinlik Alanında 2024 yılında düzenlenecek olan etkinlikler ve memleket tanıtım günleri için tüm hazırlıklar tamamlandı. Yenikapı etkinlikleri için 2024 yılı programı belli oldu. İBB tarafından Yenikapı Meydanı’nda tüm eksikler tamamlanarak iki dev çadır ve sahne kuruldu.

Yenikapı’da bu hafta hangi etkinlik var diye merak ediyorsanız, Yenikapı etkinlikleri güncel olarak burada görebilirsiniz. Bu yıl Yenikapı’da yapılacak olan memleket günlerine hangi şehirlerin katılacağı belli oldu. Memleket günleri programında henüz tarihi netleşmeyen iller var, ancak bu sayfayı sürekli takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Yenikapı etkinlik takvimi

2024 yılında Yenikapı Meydanı’nda yapılması planlanan memleket tanıtım günleri ile ilgili program belli oldu. Aşağıda sırasıyla Yenikapı Etkinlik Alanı‘nda hangi Anadolu iline ait memleket tanıtım gününün hangi tarihler arasında yapılacağını görebilirsiniz. Yenikapı’da bugün etkinlik var mı? İşte Yenikapı etkinlik programı:

  • Sinop Tanıtım Günleri: 14-17 Aralık 2023
  • Bitlis Tanıtım Günleri: 21-24 Aralık 2023
  • Adana Tanıtım Günleri: 4-7 Ocak 2024
  • Tunceli Tanıtım Günleri: 11-14 Ocak 2024
  • Afyon Tanıtım Günleri: 1-4 Şubat 2024
  • Bursa Tanıtım Günleri: 8-11 Şubat 2024
  • Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri: 15-18 Şubat 2024

İl tanıtım günleri düzenlenmesi yasaklanmıştır. İl tanıtım günleri düzenleme yetkisi İçişleri Bakanlığı tarafından İBB’den alınmıştır. Yenikapı’da memleket günleri artık farklı formatlarda düzenleniyor. Yenikapı’da memleket tanıtım günleri için güncel program her hafta burada yer alacaktır.

Programda bir değişiklik olursa bu sayfayı sürekli güncel tutarak bilgilenmenizi sağlayacağız. Bu arada Ağrı Tanıtım Günleri ve Kastamonu Tanıtım Günleri bu sene Maltepe’de yapılacak. Aşağıdaki ekli habere geçerek Maltepe’deki program hakkında da bilgi alabilirsiniz.