Maltepe sahil etkinlik 2024 programı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Maltepe Sahil Etkinlik Alanı’nda yapılacak olan memleket etkinlik günleri için hazırlıklara başladı. Alana yakında 2 adet dev çadır kuracak olan İBB ekipleri, çocuklar için de oyun alanı oluşturacak. 2024 yılı Maltepe günlerinin programı belli oldu.

Peki hangi memleketin tanıtım günü ne zaman yapılacak, Maltepe’de bu hafta hangi etkinlik var? Maltepe Sahilinde yapılacak etkinliklerin ve tanıtım günlerinin tarihleri de belli oldu. Maltepe’de 2024 yılında yapılacak memleket günleri nihayet başlıyor. Maltepe memleket günleri tanıtım takvimini görmek için okumaya devam edin.

Maltepe Etkinlik Günleri Programı

2024 yılında Maltepe sahilinde yapılması planlanan memleket tanıtım günleri ve diğer etkinlikler ile ilgili program belli oldu. Aşağıda bilgi edinmek isteyebileceğiniz tüm etkinlikleri görebilirsiniz. 2024 yılı programı için aşağıdaki listeyi sürekli güncelliyoruz, yeni etkinlikleri tarih sıralamasına göre en alta ekliyoruz. Maltepe’de bugün etkinlik var mı? İşte Maltepe etkinlik takvimi:

  • Son kontrol: 8 Şubat’ta kontrol edilmiştir. Etkinlik alanı tamamen boştur ve hiçbir tesis kurulu değildir. Maltepe’de bu hafta da etkinlik olmayacak.
  • Maltepe’de bu hafta memleket tanıtım etkinliği yapılmayacak. Takvim netleşince burada olacak, bizi takip etmeye devam edin.
  • Maltepe’de memleket tanıtım günleri ne zaman başlayacak? Tanıtım günleri yakında başlayacak. Henüz tanıtım günleri tarihi açıklanmadı. Tanıtım günlerinin Maltepe’de de başlaması için lütfen İBB Çözüm Merkezine telefon edin ve mesaj atın.
  • Tunceli Tanıtım Günleri: Tarihi henüz belli değil
  • Erzincan Tanıtım Günleri: Tarihi henüz belli değil
  • Bingöl Tanıtım Günleri: Tarihi henüz belli değil
  • Çorum Tanıtım Günleri: Tarihi henüz belli değil
  • Mersin Tanıtım Günleri: Tarihi henüz belli değil

Maltepe etkinlik alanında her hafta hangi organizasyon yapılırsa öncesinde buradan programa ulaşabilirsiniz.

Memleket Tanıtım günleri programında değişiklikler olunca sayfa güncellenecektir. Burada hangi şehirlerin memleket günlerinin ve diğer etkinliklerin Maltepe’de yapılacağını güncel olarak görebilirsiniz ve her değişiklik buraya işlenecektir.