Şehir Hatları Bebek – Emirgan vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Bebek – Emirgan vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Bebek ile Emirgan arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Bebek’ten Emirgan’a gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Bu hat ile Emirgan’dan Bebek’e ve Bebek’ten Emirgan’a sadece pazar günleri seyahat edebilirsiniz. Şehir Hatları güncel Emirgan Bebek vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için gerekli tüm tabloları ve tarife bilgisini öğrenmek için okumaya devam edin.

Bebek – Emirgan hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Bebek’ten Emirgan’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Emirgan’dan Bebek’e deniz yoluyla seyahat edebilirsiniz. Seferler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Şehir Hatları’nın sağladığı Bebek – Emirgan karşılıklı olarak gerçekleştirilen vapur hattına aittir.

  1. Bebek
  2. Anadolu Hisarı
  3. Kanlıca
  4. Emirgan

Şehir Hatları Bebek – Emirgan vapur seferleri

Şehir Hatları Bebek – Emirgan vapur seferleri ile Bebek – Emirgan vapur seferleri hafta içleri yapılmaktadır. Hafta içi vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri sefer yapılmaz. Hafta içi ve cumartesi günleri sefer yapılmaz.

bebek-emirgan-hatti

Şehir Hatları Bebek – Emirgan vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Bebek – Emirgan vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.