Kartal Belediyesi ücretsiz kurslar

Kartal Belediyesi ücretsiz kurslar 2023 belli oldu. Kartal Belediyesi tarafından Kartal ilçesinde ücretsiz olarak sunulan kurslarla ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada Kartal Belediyesi ücretsiz kurslar ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kartal Belediyesi kursları 2023, kartal belediyesi gitar kursu, kartal belediyesi piyano kursu, kartal belediyesi keman kursu, kartal belediyesi kurslar devam ediyor. Kartal Belediyesi halı kursu, kilim kursu, dokuma kursu ve el işi kursları devam ediyor mu?

Kartal Belediyesi’nin ücretsiz kursları yıl boyu devam ediyor. Kartal’da belediye tarafından tiyatrodan saza, bağlamadan gitara, masa tenisinden ayak topuna kadar birçok branşta kurs veriliyor. Kartal Belediyesi’nin kursları yıl boyu devam ediyor ve mevsime göre farklı türden kurslar veriliyor.

Kartal Belediyesi kurs kaydı nasıl yapılır?

Kartal Belediyesi kurs kaydı yapmak için izlemeniz gereken adımlar burada yer almaktadır. Aşağıdaki gibi giderseniz, mevcut kurslara kayıt yaptırabilirsiniz:

1. Kartal Belediyesi’nin e-belediye sayfasına girin. Kartal Belediyesi’nin e-belediye sayfasına girmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: Kartal Bel. E-Belediye

2. Ardından yukarıdaki ana menüdeki “Başvuru İşlemleri” yazan bağlantıya tıklayın. Burada başvuru yapabileceğiniz spor ve kültür sanat etkinliklerini görebilirsiniz.

Kartal Belediyesi kursları

Kartal Belediyesi’nin ücretsiz kursları arasında yaz mevsiminde verilen yelken kursları, yüzme kursları ve kano kursları bulunuyor. Ayrıca her sabah sahilde ve spor salonlarında spor eğitimleri veriliyor. Kartal Belediyesi’nin ücretsiz kurslarına kayıtlar için online form kullanılıyor.

Kartal’da tiyatro, bağlama, drama, gitar, müzik, satranç, hentbol, masa tenisi, yabancı dil ve halk oyunları gibi çok çeşitli ücretsiz kurslar verilerek çocuklar ve gençlerin boş zamanlarında sosyal aktiviteler ile kendilerini geliştirmeleri sağlanıyor.