Şehir Hatları Ortaköy – Beşiktaş – Eminönü vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Ortaköy – Beşiktaş – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Ortaköy, Beşiktaş ve Eminönü arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Beşiktaş ilçesinden iç hat seferleri ile Ortaköy, Beşiktaş ve Emönönü iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Beşiktaş Eminönü vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Ortaköy – Beşiktaş – Eminönü hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Beşiktaş’tan Eminönü’ye seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Beşiktaş’tan (aynı zamanda Ortaköy iskelesinde de durur) Fatih Eminönü’ye seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Beşiktaş – Eminönü arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Ortaköy
  2. Beşiktaş
  3. Eminönü

Şehir Hatları Ortaköy – Beşiktaş – Eminönü vapur seferleri

Şehir Hatları Ortaköy – Beşiktaş – Eminönü vapur seferleri ile Eminönü – Beşiktaş – Ortaköy vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Ortaköy – Beşiktaş – Eminönü vapur hattı, 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren faaliyete geçmiştir.

ortakoy-besiktas-eminonu-hatti

* Pazar ve Resmi Tatil Günleri Yapılmaz.

Şehir Hatları Ortaköy – Beşiktaş – Eminönü vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Ortaköy – Beşiktaş – Eminönü vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.