Şehir Hatları Kadıköy – Kasımpaşa – Eyüp vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Kadıköy – Kasımpaşa – Eyüp vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Kadıköy ile Eyüp arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Kadıköy ilçesinden iç hat seferleri ile Eyüp iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Eyüp Kadıköy vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Kadıköy – Kasımpaşa – Eyüp hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Kadıköy’den Eyüp’e seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Eyüp’ten (aynı zamanda Kasımpaşa, Fener, Sütlüce limanlarında da durur) Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Kadıköy – Eyüp arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Kadıköy
  2. Kasımpaşa
  3. Fener
  4. Hasköy
  5. Sütlüce
  6. Eyüp

Şehir Hatları Kadıköy – Kasımpaşa – Eyüp vapur seferleri

Şehir Hatları Kadıköy – Eyüp vapur seferleri ile Kadıköy – Eyüp vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Hat ile ilgili en güncel habere göre, hatta 9 Ocak 2023’ten itibaren geçerli olmak üzere Hasköy de eklendi.

kadikoy-kasimpasa-fener-haskoy-sutluce-eyupsultan

* Pazar ve Resmi Tatil Günleri Yapılmaz. ** Pazar ve Resmi Tatil Günleri Yapılır.

Şehir Hatları Kadıköy – Eyüp vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Kadıköy – Eyüp vapur vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.