Şehir Hatları Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Sarıyer’den Anadolu Kavağı’na seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Sarıyer ilçesinden iç hat seferleri ile Anadolu Kavağı ile Rumeli Kavağı iskelelerine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Anadolu Kavağı – Rumeli Kavağı – Sarıyer vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Sarıyer’den Rumeli Kavağı’na, Sarıyer’den Anadolu Kavağı’na, Anadolu Kavağı’ndan Rumeli Kavağı’na seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Anadolu Kavağı’ndan Sarıyer’e, Rumeli Kavağı’ndan Sarıyer’e ve Rumeli Kavağı’ndan Anadolu Kavağı’na seyahat edebilirsiniz.

İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı arasında seyahat etmek için sefer bilgisi güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Sarıyer
  2. Rumeli Kavağı
  3. Anadolu Kavağı

Şehir Hatları Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı vapur seferleri

Şehir Hatları Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı vapur seferleri ile Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı vapur seferleri hergün yapılmaktadır. Haftaiçi ve haftasonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

anadolu-kavagi-rumeli-kavagi-sariyer-hatti

Şehir Hatları Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Sarıyer – Rumeli Kavağı – Anadolu Kavağı vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.