Turyol Boğaz Turu vapur seferleri 2024

Turyol Boğaz Turu vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Turyol’un boğaz turları, İstanbul’un popüler iskeleleri Eminönü, Kadıköy Metro, Karaköy ve Üsküdar önünden başlar. Bu iskelelerden birinden boğaz turuna çıkabilirsiniz.

Tur boyunca; Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Boğaziçi Köprüsü, Savarona Yatı, Rumeli Hisarı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisarı, Kuleli Askeri Lisesi, Beylerbeyi Sarayı, Kız Kulesi gibi İstanbul’un güzide tarihi yapılarını görebilirsiniz.

Turyol boğaz turu sefer bilgileri

Boğaz turları, belirtilen iskelelerden tarifeli olarak düzenlenir ve herkesin katılımına açıktır. Kadıköy Yeni iskelesinden yapılan boğaz turları, Eminönü aktarmalı olarak hafta içi yapılır.

Bilet fiyatı Üsküdar kalkışlı 140 TL, diğer iskelelerde ise 150 TL olarak ücretlendirilir. Turyol Boğaz Turu 2024 yılı güncel seferlerine göre sefer saatleri aşağıda yer almaktadır.

Turyol Eminönü boğaz turu

Turyol Boğaz Turu Eminönü iskelesi kalkış saatleri aşağıda yer almaktadır:

turyol bogaz turu eminonu

Turyol Kadıköy Metro boğaz turu

Turyol Boğaz Turu Kadıköy Metro iskelesi kalkış saatleri aşağıda yer almaktadır:

turyol bogaz turu kadikoy metro

Turyol Kadıköy Yeni boğaz turu

Turyol Boğaz Turu Kadıköy Yeni iskelesi kalkış saatleri aşağıda yer almaktadır: Sefer bilgisi bulunamamıştır.

Turyol Karaköy boğaz turu

Turyol Boğaz Turu Karaköy iskelesi kalkış saatleri aşağıda yer almaktadır:

turyol bogaz turu karakoy

Turyol Üsküdar boğaz turu

Turyol Boğaz Turu Üsküdar iskelesi kalkış saatleri aşağıda yer almaktadır:

turyol bogaz turu uskudar

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.