Turyol Eminönü – Büyükada vapur seferleri 2024

Turyol Eminönü - Büyükada vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Turyol Eminönü – Büyükada vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’nden kalkan Turyol’a ait vapurlarla Büyükada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Büyükada’ya doğrudan Eminönü’nden kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eminönü’nden kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Eminönü ile Büyükada arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Eminönü’nden hareket eden vapur, Büyükada’ya gidiyor.

Eminönü – Büyükada vapur seferleri

  • Eminönü
  • Büyükada

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Büyükada’ya giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Büyükada arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Eminönü ile Büyükada arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

eminonu buyukada

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.