Turyol Eminönü – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri 2024

Turyol Eminönü – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’nden kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) doğrudan Eminönü’nden kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eminönü’nden kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Eminönü ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Eminönü’nden hareket eden vapur, Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) gidiyor.

Eminönü – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri

  • Eminönü
  • Kadıköy Yeni (Çayırbaşı)

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Eminönü ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir ve kurumsal bilet 30 TL’dir.

turyol eminonu kadikoy

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.