Turyol Kadıköy (Metro) – Beşiktaş vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy (Metro) – Beşiktaş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Metro) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Beşiktaş’a ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Beşiktaş’a doğrudan Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Beşiktaş arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Beşiktaş’a gidiyor.

Kadıköy – Beşiktaş vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Beşiktaş

İstanbul Kadıköy’den kalkarak Beşiktaş’a giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Beşiktaş arası vapur bileti tam bilet 35 TL ve öğrenci bileti 30 TL’dir. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Beşiktaş arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Sefer tarifesi bulunamamıştır. Bu hatta en yakın hat olarak görünen Kadıköy – Kabataş hattına aşağıdaki ekten bakabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.