Turyol Karaköy – Üsküdar vapur seferleri 2024

Turyol Karaköy - Üsküdar vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Turyol Karaköy – Üsküdar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Karaköy’den kalkan Turyol’a ait vapurlarla Üsküdar’a ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Üsküdar’a doğrudan Karaköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Karaköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Karaköy ile Üsküdar arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Karaköy’den hareket eden vapur, Üsküdar’a gidiyor.

Karaköy – Üsküdar vapur seferleri

  • Karaköy
  • Üsküdar

İstanbul Karaköy’den kalkarak Üsküdar’a giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Karaköy ile Üsküdar arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Karaköy ile Üsküdar arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir ve kurumsal bilet 30 TL’dir.

turyol karaköy uskudar

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.