Turyol Kınalıada – Kadıköy (Metro) vapur seferleri 2024

Turyol Kınalıada – Kadıköy (Metro) vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kınalıada’dan kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kadıköy (Metro) iskelesine ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kadıköy (Metro) iskelesine doğrudan Kınalıada’dan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kınalıada’dan kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kınalıada ile Kadıköy (Metro) arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kınalıada’dan hareket eden vapur, Kadıköy (Metro) iskelesine gidiyor.

Kınalıada – Kadıköy (Metro) vapur seferleri

  • Kınalıada
  • Kadıköy (Metro)

İstanbul Kınalıada’dan kalkarak Kadıköy (Metro) iskelesine giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kınalıada ile Kadıköy (Metro) arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kınalıada ile Kadıköy (Metro) arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol kinaliada kadikoy

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.