Ataşehir Türkan Saylan Tıp Merkezi nerede, nasıl gidilir?

Ataşehir Türkan Saylan Tıp Merkezi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kayışdağı Caddesi’ndeki Hal otobüs durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan 11T, 14A, 14AK, 14CE, 14S, 14ÇK, 14ŞB, 19E, 19EK, 19ES, 19K, 19M, 19S, 19T, 19V, 19Y, 320A, 320Y İETT otobüsleri geçer.

Vedat Günyol Caddesi’ndeki Zübeyde Hnm.Öğrt.Evi otobüs durağına 120 metre uzaklıktadır. Duraktan 14ŞB, 19E, 19EK, 19FS, 19M İETT otobüsleri geçer. Caddeden ayrıca Üsküdar – Ataşehir minibüsü geçer.

Ataşehir Türkan Saylan Tıp Merkezi hakkında bilgiler

Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi, 12 farklı alanda uzman personeli, teknolojik imkânları, gelişmiş tanı ve tedavi metotları ile hizmet veriyor.

Hastanede vatandaşlar en çok diş tedavisi ve diş protez hizmeti almayı tercih ediyor. Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesindeki (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) tüm çalışan, emekli vatandaşlar ve 18 yaş altı çocuklar Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi’nden hiçbir ücret ödemeden yararlanabiliyor. Sosyal güvencesi bulunmayan vatandaşlar ise tıp merkezinden asgari bir ücret ödeyerek yararlanabiliyor.

Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi’nde; Diş Sağlığı, Dahiliye, Cildiye, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Radyoloji, Aile Hekimliği, Göz, Acil ve Kulak- Burun-Boğaz branşlarında hizmet sunulurken Portör ve Evlilik Öncesi Danışmanlık alanlarında da hizmet veriliyor.

  • Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren bir tıp merkezidir.
  • Küçükbakkal Mah., Vedat Günyol Cad. No:4, 34750 Ataşehir
  • +90 216 577 71 40

Ataşehir Türkan Saylan Tıp Merkezi’ne ulaşım

1. Metro ile gitmek için Kadıköy – Tavşantepe metrosuna binin. Metrodan Kozyatağı İstasyonu durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, asansör çıkışından çıkın. Çayır Caddesi üzerinden 750 metrelik yolu 10 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz.

2. Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Göztepe durağında trenden inin. Trenden indikten sonra Fahrettin Kerim Gökay Caddesi’ne çıkın. Duraktan 19S veya 19M nolu İETT otobüslerine binin. Otobüsten Ataşehir Hal durağında inin.

3. Otobüsle Kayışdağı Caddesi üzerinde “Karaman Çiftlik Yolu” durağında inerek gidilir. Kayışdağı Caddesi üzerinde “Ataşehir Hal” durağında inerek gidilir.

4. Minibüsle C50 Kadıköy – Pendik ve Gebze – Harem minibüsünü kullanabilirsiniz.