Bayramtepe Polis Karakolu nerede, nasıl gidilir?

Bayramtepe Polis Karakolu hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Başakşehir Bayramtepe’deki Güvercintepe Polis Merkezi Amirliği, Güvercintepe Mahallesi Osmanlı Cadddesi 1102. Sokak No:8 adresine vatandaşlara hizmet veriyor.

Bayramtepe polis karakoluna ulaşmak için T.C. Başakşehir İlçesi Altınşehir Mahallesi Muhtarlığı’nın da yer aldığı Başakşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin de bulunduğu bölgede Sahin Tepe Polis Merkezi yanında bulabilirsiniz.

Güvercintepe Polis Merkezi Amirliği önünden A-36 nolu Kayaşehir minibüsü geçer. Başakşehir merkezden ve Küçükçekmece’den ulaşım mümkündür. Ayrıca 79Y ve MR50 İETT otobüsleri de buradan geçer. Bu polis merkezinde her türlü polisin ilgilendiği işlemi yaptırabilirsiniz.

  • Bayramtepe’deki polis merkezidir.
  • Güvercintepe Mahallesi Osmanlı Cadddesi 1102. Sokak No:8
  • +90 212 687 22 34

Bayramtepe Polis Karakolu hakkında bilgiler

Polis karakolu görev bölgesinde güvenlikten sorunludur ve bu kapsamda faaliyetlerde bulunur. Güvercintepe Mahallesi’nde bulunan Bayramtepe Polis Karakolu, Bayramtepe semtinde asayişi sağlamakla görevlidir.

Bayramtepe Polis Karakolu’na ulaşım için bu sayfada yer alan yol tarifini kullanabilirsiniz.