Çekmeköy İGDAŞ Hizmet Binası: Çekmeköy Şebeke Şefliği nerede, nasıl gidilir?

Çekmeköy İGDAŞ Hizmet Binası: Çekmeköy Şebeke Şefliği hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Alemdağ Caddesi’ndeki Çayırönü otobüs durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan 11P, 11V, 11ÇB, 11ÜS, 14, 14TM, 15SD, 19D, 131, 131A, 131B, 131H, 131TD, 131Ü, 522, 522B İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Alemdağ – Üsküdar, Ümraniye – Şahinbey, Ümraniye – Çekmeköy minibüsleri geçer.

Acısu Caddesindeki Gür Sokak otobüs durağına ve Çayırönü Caddesindeki Şubat Sokak otobüs durağına 150’şer metre uzaklıktadır. Duraklardan 14BK İETT otobüsü geçer.

Metro ile gitmek isterseniz Çekmeköy – Üsküdar metrosunda İmam Hatip Lisesi durağında inin ve Alemdağ Caddesi’nde Ümraniye yönünde 300 metre yürüyün.

İGDAŞ Çekmeköy Hizmet Binası hakkında bilgiler

İGDAŞ’ın İstanbul Ümraniye’de yer alan İGDAŞ Çekmeköy Hizmet Binası veya Çekmeköy Şebeke Şefliği, 20 Eylül 2022’de yapılan törenle hizmete açıldı. İGDAŞ’ın Çekmeköy şubesinde Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’de ikamet edenler için doğalgaz abonelik hizmetleri veriliyor.

Ümraniye’nin Altınşehir Mahallesi’nde bulunan İGDAŞ hizmet merkezi sayesinde vatandaşlar doğalgaz başvuru yapabilir ve vezneden ödeme yapabilir.

  • İGDAŞ, Çekmeköy, Sancaktepe ve Ümraniye’de doğal gaz abonelik işlemleri ve fatura ödemeleri için İGDAŞ Çekmeköy şubesinde hizmet veriyor.
  • Altınşehir Mh., Alemdağ Cd., Çayırlı Sk. No:2 Ümraniye

İGDAŞ Çekmeköy Hizmet Binasına ulaşım

1. Metro ile İmam Hatip Lisesi durağında inin ve duraktan indikten sonra Alemdağ Caddesi üzerinde Ümraniye yönünde 300 metre gidin. Çayırlı Sokak’a girin.

2. Otobüsle gitmek için 14BK ile Acısu veya Çayırönü Caddesi’nde inip 150 metre yürüyün veya Alemdağ Caddesi’ndeki Çayırönü otobüs durağında duran bir otobüse binin.

3. Minibüsle gitmek için Alemdağ – Üsküdar, Ümraniye – Şahinbey, Ümraniye – Çekmeköy hatlarını kullanabilirsiniz ve Alemdağ Caddesi üzerinde minibüsten inebilirsiniz.