Fen Bilimleri Kartal Atalar Kurs Merkezi nerede, nasıl gidilir?

Fen Bilimleri Kartal Atalar Kurs Merkezi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumlarının Kartal Atalar’daki kurs merkezi, öğrencilerin hizmetinde. Türkiye’nin önemli özel eğitim kurumlarından biri olan Nazmi Arıkan Fen Bilimleri’nin Kartal’da bulunan kurs merkezi hakkında bilmek isteyebileceğiniz her şey burada.

Fen Bilimleri Kartal Atalar Kurs Merkezi nerede, nasıl gidilir? Burada Fen Bilimleri Kartal Atalar Kurs Merkezi nerede olduğunu ve nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylece bu rehberi takip ederek Fen Bilimleri Kartal Atalar Kurs Merkezi ulaşımınız oldukla kolaylaşır ve çok daha çabuk oraya varırsınız.

Fen Bilimleri Kartal Atalar Kurs Merkezi Nerede?

Fen Bilimleri Kartal Atalar Kurs Merkezi adresi, telefon numarası, ulaşım için harita bağlantısı gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

Fen Bilimleri Kartal Atalar Kurs Merkezi Nasıl Gidilir?

Aşağıdaki yol tariflerinden birini kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz:

  1. Üsküdar Caddesi’ndeki “Atalar Marmaray” otobüs durağına 150 metre mesafededir (16 / 16A / 17 / 133G / 133N İETT otobüsleri ve Kadıköy – Kartal / Kadıköy – Pendik minibüsleri geçer).
  2. Tekel Caddesi’ndeki Atalar Alt Geçit otobüs durağına 150 metre uzaklıktadır (134YK / 252 İETT otobüsleri geçer).
  3. Marmaray Atalar istasyonuna 150 metre mesafededir.