İBB Kartal Yakacık Kreşi nerede, nasıl gidilir?

İBB Kartal Yakacık Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Hürriyet Mahallesi’nde İBB’nin Yuvamız İstanbul projesi kapsamında faaliyet gösteren kreşin adres ve yol tarifi ile telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yuvamız İstanbul Yakacık Kreşi, Hürriyet Mahallesi’nde hizmet veriyor. Hürriyet Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

İBB Yuvamız İstanbul Yakacık kreşine nasıl gidilir?

Adres: Hürriyet Mahallesi, Vatansever Caddesi, No:134, 34876 Kartal / İstanbul.

Vatansever Caddesi’ndeki Vatansever Caddesi otobüs durağına 200 metre uzaklıktadır. Duraktan 16S, 134CK, KM21 İETT otobüsleri geçer.

İBB Yuvamız İstanbul Yakacık kreşine ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: 134CK İETT otobüsüne binip Kartal Cezaevi durağında inerek gidebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray’a binip Pendik’e inip 132K / KM26 İETT otobüsüne aktarma yaparak veya Üsküdar Caddesi veya Tekel Caddesi üzerinden 134YK / 252 / 16A / 17 / 133N / 16 İETT otobüslerinden birine binerek Kartal’a gidip 134CK İETT otobüsüne aktarma yaparak gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Atalar için verilen yol tarifine uyabilirsiniz. D-100’e yakınsanız, D-100’den KM21 / 16S İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı: Kartal Köprüsü’nden KM21 / 16S İETT otobüsüne binerek veya sahil yolundan 132K İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 132S İETT otobüsüne binip Kartal Köprüsü’nde inip metro ile Yakacık durağında inerek gidebilir veya cadde üzerinde bir İETT otobüsüne aktarma yapıp Keresteciler durağında inebilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: Abdi İpekçi Caddesi’nden D-100 altına geçerek gidebilirsiniz.
  • Soğanlık: Soğanlık’tan metroya binip Yakacık durağında inerek veya D-100 üzerinden bir otobüse binip Keresteciler durağında inebilirsiniz..

3. Pendik ve Kartal Yunus’tan ulaşım: 132K / KM26 İETT otobüsü ile Kartal Cezaevi durağında inerek ulaşabilirsiniz. Yunus’ta yaşıyorsanız sahilden 132K İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz.