İBB Kartal Yunus Kreşi nerede, nasıl gidilir?

İBB Kartal Yunus Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Yunus Mahallesi’nde İBB’nin Yuvamız İstanbul projesi kapsamında faaliyet gösteren kreşin adres ve yol tarifi ile telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yuvamız İstanbul Yunus Kreşi, Yunus Mahallesi’nde hizmet veriyor. Yunus Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

İBB Yuvamız İstanbul Yunus kreşine nasıl gidilir?

Adres: Yunus Mahallesi, Derecik Sokak, No:17 yanı Kartal / İstanbul.

Ulunay Caddesi’ndeki Karaca Sokak otobüs durağına 500 metre uzaklıktadır. Duraktan KM33 İETT otobüsü geçer.

Kartal – Yeşilbağlar minibüsü ile Kıbrıs Şehitleri Camii önünde, kreşe 200 metre yakında inebilirsiniz.

Hakimiyet Caddesi’ndeki Hakimiyet Caddesi otobüs durağına 500 metre uzaklıktadır. Duraktan KM34 İETT otobüsü geçer.

İBB Yuvamız İstanbul Yunus kreşine ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: C-78 Sapanbağları minibüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray veya Üsküdar Caddesi veya Tekel Caddesi üzerinden 134YK / 252 / 16A / 17 / 133N / 16 İETT otobüslerinden birine binerek Kartal’a gidip C-78 Sapanbağları minibüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Marmaray ya da otobüse binerek Kartal’da inip C-78 Sapanbağları minibüsüne binerek gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, KM33’e binip Karaca Sokak’ta inerek ulaşabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı – Yunus: Sanayi Caddesi’ne yakın Derecik Sokak’a gitmeniz gerekiyor.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 132S İETT otobüsüne binip Kartal Poliklinikler durağında inip 900 metre yürüyerek gidebilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: C-93 Hürriyet – Kartal minibüsüne binip Sanayi Caddesi ile Spor Caddesi ayrımında inip 500 metre yürüyerek gidebilirsiniz.
  • Soğanlık: C-86 Kartal minibüsüne binip Sanayi Caddesi ile Spor Caddesi ayrımında inip 500 metre yürüyerek gidebilirsiniz.

3. Pendik’ten ulaşım: KM33 İETT otobüsü ile Karaca Sokak durağında inerek ulaşabilirsiniz.