Kadıköy Hasanpaşa İSMEK nerede, nasıl gidilir?

Kadıköy Hasanpaşa İSMEK hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İSMEK, vatandaşlara mesleki eğitim ve öğrenme deneyimi sunmak adına çeşitli kurslar veriyor. Kadıköy Hasanpaşa’da İSMEK’in binasında çok çeşitli kurslar vardır.

Kurbağalıdere Caddesi’ndeki Hasanpaşa otobüs durağına yakındır. Duraktan 8 ve 8A İETT otobüsü geçer. Ayrıca Fahrettin Kerim Gökay Caddesi’ndeki Belediye otobüs durağına yakındır.

Hasanpaşa İSMEK hakkında bilgiler

İSMEK Hasanpaşa binasında verilen eğitimler arasında; Adli Kalem İşleri, Basit Nakış İğne Teknikleri, Bebek Odası Hazırlama, Bina ve Site Yönetimi, Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Çocuk Kıyafetleri Dikimi, Dantel Anglez Ajurlar, Dantel Anglez Yapımı, Dekoratif Ahşap Süsleme, Dekoratif Kırkyama, Dekoratif Örtü Dikimi, Elde Antep İşi, Elde Türk İşi Yapımı, Emlak Danışmanlığı, Giyim Üretiminde Temel İşlemler, Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar yer alır.

Ayrıca İğne Oyası Çiçek Yapımı, İğne Oyası File Danteli, Japonca A1 Seviyesi, Japonca A2 Seviyesi, Japonca B1 Seviyesi, Kadın Elbise Dikimi, Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı, Kanaviçe, Kırkyama, Kırkyama İle Elde Birleştirme, Kumaş Boyama, Kumaş Desenleme, Misinalı Takı Yapımı, Mum Modelaj, Nallıhan İğne Oyası Yapımı, Nevresim Takımları Dikimi, Pratik Giysi Dikimi, Pratik Giysi Kalıpları Hazırlama, Takı Yapım Teknikleri, Tel Kırma İğne Teknikleri, Tel Kırma Yapımı, Yatak Örtüleri Dikimi gibi eğitimler de bulunuyor.

  • Kadıköy Hasanpaşa’da yer alan İSMEK hayat boyu öğrenme merkezi, birçok kurs ile vatandaşlara hizmet veriyor.
  • Hasanpaşa Mahallesi, Andelip Esat Sokak No:6 Büro:3-4 Kadıköy
  • +90 216 449 23 04

Hasanpaşa İSMEK’e ulaşım

1. Metro ile gitmek için metrodan Acıbadem durağında inin. Metrodan çıktıktan sonra 15 dakikalık yolu yürüyerek ulaşabilirsiniz. Boyacı Mehmet Sokağı’ndan ilerleyerek Uhuvvet Sokağı ve İkbaliye Sokağı’ndan geçerek ulaşabilirsiniz.

2. Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Söğütlüçeşme durağında trenden inin. 650 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.

3. Otobüsle gitmek için Fahrettin Kerim Gökay Caddesi’ndeki “Kadıköy Belediyesi” durağında inilerek gidilir. Kurbağalıdere Caddesi’ndeki “Kadıköy Belediyesi” durağında inilerek gidilir. Bağdat Caddesi üzerinden (Pendik, Kartal, Maltepe dahil) 17 Pendik – Kadıköy İETT otobüsü ile direkt olarak gidebilirsiniz.

4. Minibüsle gitmek için C50 Kadıköy – Pendik minibüsü ile gidebilirsiniz.