Kartal Belediyesi Gümüşpınar Kreşi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Gümüşpınar Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Gümüşpınar Kreşi, Gümüşpınar Mahallesi’nde hizmet veriyor. Gümüşpınar’daki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi tarafından işletilen kreşlere her yıl Kartal Belediyesi kreş başvurusu ile başvuranlar arasından kura ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Kartal Belediyesi kreş ücretleri ve kreş yaş sınırı Kartal Belediyesi tarafından belirlenmiştir.

Kartal Gümüşpınar Kreşi’ne nasıl gidilir?

Adres: Gümüşpınar Mahallesi, Bilgin Sokak, No:4, 34880 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 66 30, +90 216 280 66 36.

Sakızağacı Caddesi’ndeki Zeytinlik Caddesi durağına 100 metre uzaklıktadır. Balıkesir Caddesi’ndeki Hacı Arifbey Sokak durağına 100 metre uzaklıktadır. Her iki duraktan da 134GK ve 134UK İETT otobüsleri geçer.

Kartal Gümüşpınar Kreşi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: 134UK İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray veya Üsküdar Caddesi veya Tekel Caddesi üzerinden 134YK İETT otobüsü veya Çanakkale Caddesi üzerinden C-80 Uğurmumcu minibüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Orhangazi veya 30 Ağustos caddelerinden 134YK İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, 134YK / 17S / KM35 / 17S / 16U İETT otobüslerinden birine binerek ulaşabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı: Sanayi Caddesi’ne çıkarak 134UK İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: C-80 Kartal – Uğurmumcu veya C-51 Kadıköy – Uğurmumcu minibüslerinden birine binerek ulaşabilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: Millet veya Sakızağacı Caddesi’ndeki Bilgin Sokak’a gitmeniz gerekiyor.
  • Soğanlık: Atatürk veya Millet Caddelerinden minibüse binerek Defneli Caddesi kısmında inerek ulaşabilirsiniz.

3. Pendik’ten ve Kartal Yunus’tan ulaşım: Marmaray veya 132 İETT otobüsü ile Kartal’a geçip 134UK İETT otobüsüne aktarma yapın.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): 132M İETT otobüsüne binip Balıkesir Caddesi’nde inin ve yürüyerek ulaşın veya otobüsten Atatürk / Yakakent Caddesi’nde inip minibüse binin.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Soğanlık durağında inip 134YK İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Kartal durağında inip, 134UK İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz. Maltepe’den 17S’e binerek daha çabuk ulaşabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Kartal’a geçip 134UK İETT otobüsüne aktarma yapın.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, Soğanlık Metro’da inip 134UK ile aktarma yapın.