Kartal Belediyesi Yukarı Mahalle Şehit Şerife Bacı Kreşi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Yukarı Mahalle Şehit Şerife Bacı Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Şehit Şerife Bacı Kreşi, Yukarı Mahalle’de hizmet veriyor. Yukarı Mahalle’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi tarafından işletilen kreşlere her yıl Kartal Belediyesi kreş başvurusu ile başvuranlar arasından kura ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Kartal Belediyesi kreş ücretleri ve kreş yaş sınırı Kartal Belediyesi tarafından belirlenmiştir.

Kartal Yukarı Mah. Şehit Şerife Bacı Kreşi’ne nasıl gidilir?

Adres: Yukarı Mahalle, Yıldıray Sokak, No: 5, 34860 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 84 70, +90 216 280 84 74.

Kızılay Bulvarı’ndaki Yıldıray Sokak durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan KM34 İETT otobüsü ve caddeden Kartal – Esentepe minibüsü geçer.

Kartal Yukarı Mah. Şehit Şerife Bacı Kreşi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: KM34 İETT otobüsü veya C81 Soğanlık Yeni Mahalle minibüsü ile gidebilirsiniz. Yıldıray Sokağı’nda inin.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray ile Başak’ta inerek veya otobüs / minibüs ile Kızılay Caddesi’nde inerek, Kızılay Caddesi’nde 800 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız yukarıda Atalar için verilen yol tarifini uygulayın. D-100’e yakınsanız, 134YK veya C81 Soğanlık minibüsüne binerek Kızılay Bulvarı üstünde Yıldıray Sokağı’nda inin.
  • Topselvi – Yalı: KM34 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 132S veya KM31 İETT otobüsüne binerek Spor Caddesi Kartal Kaymakamlığı önünde inip 850 metre yürüyerek gidebilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: Kartal – Hürriyet minibüsü ile Kartal’a inip 750 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.
  • Soğanlık: C81 Soğanlık Yeni Mahalle minibüsü ile gidebilirsiniz.

3. Pendik’ten ve Kartal Yunus’tan ulaşım: 17 veya 17A İETT otobüsleri ile Kartal’a geçin, Kızılay Caddesi’nde inin ve 800 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): 132M İETT otobüsüne binip Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde inip KM34 İETT otobüsüne aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Gülsuyu durağında inip, KM34 İETT otobüsüne binip ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Başak durağında inip, Kızılay Caddesi’nde 800 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray’a binip, Başak durağında inip, Kızılay Caddesi’nde 800 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, Gülsuyu metro istasyonunda inip, KM34 İETT otobüslerine binip ulaşabilirsiniz.