Kartal Belediyesi Soğanlık Yeni Kreşi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Soğanlık Yeni Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Soğanlık Yeni Kreşi, Soğanlık Yeni Mahallesi’nde hizmet veriyor. Soğanlıkyeni Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi tarafından işletilen kreşlere her yıl Kartal Belediyesi kreş başvurusu ile başvuranlar arasından kura ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Kartal Belediyesi kreş ücretleri ve kreş yaş sınırı Kartal Belediyesi tarafından belirlenmiştir.

Kartal Soğanlık Yeni Kreşi’ne nasıl gidilir?

Adres: Soğanlık Yeni Mahalle, Aheste Sokak, No:3, 34880 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 67 65, +90 216 280 67 66.

D-100 Kuzey Yan Yol’da Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Acil durağına inip Balıkesir Caddesi’nde 500 metre Uğur Mumcu yönünde yürüyerek veya Kartal – Uğur Mumcu minibüsüne binerek gidebilirsiniz.

Kartal Soğanlık Yeni Kreşi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: C-81 Soğanlık Yeni Mahalle minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray veya Üsküdar Caddesi veya Tekel Caddesi üzerinden 134YK İETT otobüsüne binip Cevizli muhtarlığında inip C-81 Soğanlık Yeni Mahalle minibüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Cevizli muhtarlığında C-81 Soğanlık Yeni Mahalle minibüsüne binerek gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, C-81 Soğanlık minibüsüne veya 134YK / KM35 / 17S İETT otobüslerinden birine Tecerdağı, Köroğlu veya Denizler Caddesi’nde binerek ulaşabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı: En mantıklı seçenek D-100’e çıkıp metro veya otobüsle Hastane – Adliye durağına gidip, C-81 Soğanlık minibüsüne binmek veya Pamukkale Sokağı’nın sonuna kadar yürümek.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 16U / KM35 / 17S İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: C-83 Pendik Yakacık minibüsü ile Yakakent Caddesi’ne gidip 134YK / 16U / KM35 / 17S İETT otobüslerinden birine binebilirsiniz.
  • Soğanlık: Balıkesir Caddesi ile Pamukkale Sokağı kesişme yerine gitmeniz gerekiyor.

3. Pendik’ten ve Kartal Yunus’tan ulaşım: 17 / 16A / 16 İETT otobüsü veya Marmaray ile Kartal’a gidip C-81 Soğanlık minibüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): 132M İETT otobüsü ile gidip Lütfi Kırdar’da inip C-81 Soğanlık minibüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Hastane-Adliye durağında inip Pamukkale Sokağı’nın sonuna kadar yürüyerek ulaşabilirsiniz veya metrodan indikten sonra C-81 Soğanlık minibüsüne binersiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Başak durağında inip, Kızılay Caddesi’nden C-81 Soğanlık minibüsüne binerek ulaşabilirsiniz. Maltepe’den 17S’e binerek daha çabuk ulaşabilirsiniz. Maltepe’den 17S İETT otobüsüne binip Lütfi Kırdar’da inerek C-81 Soğanlık minibüsüne binebilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Kartal’a geçip 134UK İETT otobüsüne aktarma yapın.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, D-100’de Hastane – Adliye durağında inip Pamukkale Sokağı’nın sonuna kadar yürüyerek ulaşabilirsiniz veya indikten sonra C-81 Soğanlık minibüsüne binersiniz.