Kartal Belediyesi Soğanlık Zübeyde Hanım Kreşi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Soğanlık Zübeyde Hanım Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Zübeyde Hanım Kreşi, Soğanlık Yeni Mahallesi’nde hizmet veriyor. Soğanlıkyeni Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi tarafından işletilen kreşlere her yıl Kartal Belediyesi kreş başvurusu ile başvuranlar arasından kura ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Kartal Belediyesi kreş ücretleri ve kreş yaş sınırı Kartal Belediyesi tarafından belirlenmiştir.

Kartal Soğanlık Zübeyde Hanım Kreşi’ne nasıl gidilir?

Adres: Soğanlık Yeni Mahalle, Pegagaz Sokak, No: 6, 34880 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 84 60, +90 216 280 84 64.

D-100 Kuzey Yan Yol’da Kartal Sanayii durağına inerek gidebilirsiniz. Durakta indikten sonra Pegagaz Sokak üzerinde Soğanlık yönünde 300 metre yürümelisiniz.

Kartal Soğanlık Zübeyde Hanım Kreşi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: C86 Yakacık minibüsü ile ulaşabilirsiniz. Sanayide inin ve Pegagaz Sokak’a yürüyün.
  • Atalar – Orhantepe: 134YK İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: 134YK İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Otobüse binebileceğiniz caddeler: Orhangazi, 30 Ağustos, Saraylar, Denizler.
  • Topselvi – Yalı: D-100’den Maltepe tarafına giden bir otobüse veya minibüse binin ve Kartal Sanayi’de inerek Pegagaz Sokak üzerinden ulaşın.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 134YK İETT otobüsü veya C51 Kadıköy ya da C80 Kartal minibüsü ile ulaşın.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: KM36 İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. D-100’de sanayide inin ve Pegagaz Sokak’a yürüyün.
  • Soğanlık: Pegagaz Sokak’a gitmeniz gerekiyor. Maltepe istikametine göre bakınca Soğanlık Metro’dan sonraki sokak.

3. Pendik’ten ve Kartal Yunus’tan ulaşım: 251 nolu İETT otobüsü ile Kartal Sanayi’de inerek ulaşabilirsiniz. Yunus’ta oturuyorsanız Kartal’a gidip ulaşabilirsiniz.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): 132M İETT otobüsüne binip, D-100’de Kartal Sanayi durağında inin ve Pegagaz Sokak üzerinden ulaşabilirsiniz.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Soğanlık durağında inip, Pegagaz Sokak üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Cevizli durağında inip, 134YK otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray’a binip, Kartal durağında inip, Kartal Merkez için yazılan yol tarifine göre ulaşabilirsiniz.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, Kartal Sanayi’de inip yolun karşısına geçip Pegagaz Sokak üzerinden ulaşabilirsiniz.