Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede, nasıl gidilir?

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Karlıktepe Mahallesi’nde yer alan Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, birçok hizmetin tek bina altında verildiği hükümet konağında hizmet vermektedir. Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmetleri çeşitli şube müdürlükleri aracılığı ile verilmektedir. Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünden, otobüs ve minibüs geçmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) bağlı ilçe milli eğitim müdürlükleri, MEB’in eğitim politikalarını ve stratejik planlarını, mevzuat kapsamında yönetmek için görevlendirilmiştir ve bunları yapmak için alt şubeler oluşturur.

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne nasıl gidilir?

Adres: Karlıktepe Mahallesi, Spor Caddesi, Yeni Kartal Hükümet Konağı Binası No:17, 34870 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 473 39 08.

Spor Caddesi’ndeki Kartal Hükümet Konağı durağına 50 metre mesafededir. Ayrıca Marmaray Kartal istasyonuna 300 metre mesafededir. Cengiz Topel Caddesi’ndeki Cengiz Topel durağına 100 metre mesafededir.

Ulaşmak için Kartal merkeze giden herhangi bir araca binebilirsiniz. Spor Caddesi üzerinde inerek veya meydanda inip yürüyerek ulaşabilirsiniz. Uğurmumcu ve Gümüşpınar’dan 134GK, Uğurmumcu’dan 134UK ile ulaşabilirsiniz.

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ulaşım

1. Kartal’dan ulaşım: Hürriyet Mahallesi’nden C93 Hürriyet Mah. minibüsü veya KM32 İETT otobüsü ile, Uğur Mumcu’dan C80 Uğur Mumcu minibüsü veya 132S İETT otobüsü ile, Soğanlık’tan C86 Soğanlık minibüsü veya 134GK İETT otobüsü ile Spor Caddesi’nde inerek ulaşabilirsiniz.

Orhantepe ve Atalar’dan Kartal – Kadıköy ve Pendik – Kadıköy minibüsü veya 16A / 17 / 133N / 16 İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray ile Kartal’da inerek Spor Caddesi’nde yaklaşık 10 dakika yürüyerek gidebilirsiniz.

2. Maltepe’den ulaşım: Kartal – Kadıköy ve Pendik – Kadıköy minibüsü veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray ile Kartal’da inerek gidebilirsiniz. İndikten sonra Spor Caddesi üzerinde 10 dakika yürümeniz gerekmektedir.

3. Pendik’ten ulaşım: Pendik – Kadıköy minibüsü veya 16A / 17 / KM34 / 16 İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray ile Kartal’da inerek gidebilirsiniz. İndikten sonra Spor Caddesi üzerinde 10 dakika yürümeniz gerekmektedir.

4. Tuzla’dan ulaşım: Marmaray ile Kartal’da inerek ulaşabilirsiniz. İndikten sonra Spor Caddesi üzerinde 10 dakika yürümeniz gerekmektedir.

5. Kadıköy’den ulaşım: 16D İETT otobüsü veya Kartal – Kadıköy ve Pendik – Kadıköy minibüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca metro ile Kartal’a gidip metrodan KM31 / KM32 ile aktarma yapabilirsiniz. Marmaray ile Kartal’da inerek ulaşabilirsiniz. İndikten sonra Spor Caddesi üzerinde 10 dakika yürümeniz gerekmektedir.