İSPARK Kartal kapalı otopark nerede, nasıl gidilir?

İSPARK Kartal kapalı otopark hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İstanbul Kartal’da kapalı otopark hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler, çalışma saatleri ve fiyat tarifesi gibi; burada sıraladık. Hasan Doğan Spor Salonu’nun altında hizmet vermektedir. Kartal’daki yer altı kapalı İSPARK otoparkı hakkında çalışma saatleri ve ücret tarifesi gibi tüm bilgileri öğrenmek için okumaya devam edin.

Kartal kapalı otoparkına nasıl gidilir?

Adres: Karlıktepe, Soğanlık Cd. No:49, 34870 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 635 00 00.

Kartal Kapalı Otopark, Kartal Hasan Doğan Spor Kompleksi altında yer alır. Ulaşım için Spor Caddesi’nden Kartal yönünde seyahat ediyorsanız Cengiz Topel Caddesi’ne girin ve 100 metre ileriden sola dönerek Soğanlık Caddesi’ne girin. Kartal içinden ulaşmak istiyorsanız, Egemenlik Bulvarı’nda Saka Sokak üzerinden Soğanlık Caddesi’ne girebilirsiniz.

İSPARK’ın Kartal’da kapalım otopark olarak verdiği hizmeti ile ilgili bilmek isteyebileceğiniz tüm bilgileri bu sayfada derledik. Acele etmeden ve daha fazla bilgi için sayfada aşağıya doğru okuyarak inin ve en güncel bilgileri edinin. Kartal’da güvenli otopark hizmeti almak istiyorsanız, 24 saat açık seçeneğiniz sahildeki İSPARK otoparklarıdır.

Kartal Hasan Doğan Spor Kompleksi Kapalı Otoparkı, Spor Caddesi’nin arka tarafında bulunan spor salonunun altındadır. Çalışma saatleri olarak 24 saat açıktır. Aracınızı 15 dakika boyunca ücretsiz olarak park edebilirsiniz. Daha sonra 0-2 Saat: 10,00 TL; 2-4 Saat: 12 TL;4-8 Saat: 16 TL ; 8-12 Saat: 18 TL; Tam Gün: 20 TL olmak üzere ücret yazar. Ayrıca aylık abonelik ücreti 165 TL’dir.