Maltepe Sahili Etkinlik ve Miting Alanı nerede, nasıl gidilir?

Maltepe Sahili Etkinlik ve Miting Alanı hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İBB Orhangazi Parkı adıyla da bilinen Maltepe sahili dolgu alanındaki Maltepe Etkinlik ve Miting Alanı’na nasıl gidileceğine dair tüm bilgileri sizin için hazırladık. Maltepe sahilindeki etkinlik alanına gitmek için aşağıdaki güzergahları ve yol tariflerini kullanabilirsiniz.

Maltepe Sahil Parkı içerisinde İsbike bisiklet kiralama noktaları, miting ve etkinlik meydanı, tuvaletler, havuz, bisiklet yolları, yürüyüş ve piknik alanları, kaykay parkuru, bisiklet parkuru, fitness salonu, tenis kortları, atletizm pisti, sergi salonu, Beltur ve çok sayıda çocuk parkı bulunmaktadır.

Maltepe Sahili Etkinlik ve Miting Alanı’na nasıl gidilir?

Adres: Yalı Mahallesi, Orhangazi Parkı, 34844 Maltepe, İstanbul. Telefon numarası: ALO 153.

Yol tarifi, etkinlik alanına göre verilmiştir. Maltepe sahil yolundaki Süreyyapaşa durağına 50 metre uzaklıktadır. Duraktan 16D, 4, E-9 İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Bostancı – Pendik dolmuşu geçer.

Marmaray ile gitmek isterseniz, Maltepe İstasyonuna 100 metre uzaklıktadır. Maltepe’de indikten sonra sahile doğru 3 dakika yürümeniz gerekir.

Metro ile gitmek isterseniz, Maltepe’de inip KM42, KM43, KM44 İETT otobüsleri ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz veya Maltepe – Başıbüyük veya Küçükyalı – Fındıklı minibüsü ile alana gidebilirsiniz. Otobüsle giderseniz 10 dakika yürümeniz gerekir.

Maltepe Sahili Etkinlik ve Miting Alanı’na ulaşım

1. Pendik ve Kartal’dan ulaşım: Marmaray ile Maltepe’de inerek ulaşabilirsiniz. Otobüsle gidecekseniz sahilden 16D İETT otobüsüne binebilirsiniz. Bağdat Caddesi / Ankara Caddesi / Üsküdar Caddesi’nden gitmek isterseniz, 16 veya 17 İETT otobüsüne veya Kartal – Kadıköy, Pendik – Kadıköy minibüslerine binip Maltepe emniyet önünde inip Mimar Sinan Caddesi üzerinden 1 kilometrelik yolu yürüyerek sahile inebilirsiniz.

2. Maltepe içi ulaşım: Maltepe’nin üst kesimlerinden 133F İETT otobüsü veya Maltepe – Başıbüyük veya Küçükyalı – Fındıklı minibüsü ile alana gidebilirsiniz. Sahil kesiminde 16D İETT otobüsünü veya Pendik – Bostancı dolmuşunu kullanabilirsiniz.

3. Gebze ve Tuzla’dan ulaşım: Marmaray ile Maltepe’de inerek ulaşabilirsiniz.

4. Kadıköy’den ulaşım: Marmaray ile Maltepe’de inerek ulaşabilirsiniz. Metro ile Maltepe’de inip KM42, KM43, KM44 İETT otobüsleri ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz.

5. Avrupa Yakası’ndan ulaşım: Marmaray ile Maltepe’de inerek ulaşabilirsiniz.