Ataşehir Migros Genel Müdürlük nerede, nasıl gidilir?

Ataşehir Migros Genel Müdürlük hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Turgut Özal Bulvarı’ndaki Turgut Özal Bulvarı otobüs durağı ile gidilir. Duraktan 10, 10A, KM46 İETT otobüsleri geçer.

Ataşehir Bulvarı’ndaki Ataşehir otobüs durağı ile gidilir. Duraktan 13, 13AB, 14ŞB, 16M, 19E, 19EK, 19M, 256 İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Ataşehir – Ferhatpaşa – Üsküdar, Ferhatpaşa – Üsküdar, Kadıköy – Küçükbakkalköy – Ataşehir minibüsleri geçer.

Migros Genel Müdürlük hakkında bilgiler

Migros’un genel müdürlük binası, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden Migros’un Ataşehir’deki genel müdürlük binasının adresini ve telefon numarası buradan öğrenebilirsiniz.

Migros’un İstanbul Ataşehir’deki genel müdürlük binası Koçak Gold Kuyumculuk tarafından 206 milyon TL karşılığında satın alındı. Migros’un genel müdürlüğü aynı binada kiracı olarak kalmaya devam edecek. 1975’ten bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Migros, Türækiye’nin en eski market zinciri konumunda. Uzun yıllar Koç Grubu bünyesinde faaliyet gösteren market zinciri, bir süre İngiliz fon şirketine geçse de daha sonra Anadolu Endüstri Holding tarafından satın alındı.

Migros Ticaret A.Ş. 18 Ağustos 2020 rakamlarına göre 2 bin 184 adet Migros marketi, 60 adet Macrocenter olmak üzere Türkiye’de 2 bin 244 mağaza ve yurt dışında 42 Ramstore ile toplam 2 bin 286 adet mağazaya sahip. Migros’un genel müdürlük binasını satın alan Koçak Gold, binayı 20 yıllığına Migros’a kiraladı. Migros’un Ankara’daki Ankamall AVM’de Gimat A.Ş. ile ortaklaşa sahip olduğu hisseleri de satmak istediği belirtiliyor.

  • Migros’un İstanbul Ataşehir’deki genel merkezidir.
  • Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No No:7, 34758 Ataşehir
  • +90 216 579 30 00

Migros Genel Müdürlük ulaşım

1. Ulaşım için M4 Kadıköy – Tavşantepe metrosunu kullanabilirsiniz. Metrodan Bostancı’da inin ve KM46 İETT otobüsüne binerek aktarma yapın. Otobüsten Turgut Özal Bulvarı durağında inin.

2. Metrodan Yenisahra’da inip dolmuşa binerek veya 19EK / 14ŞB İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.