Sancaktepe Bölgesel İstihdam Ofisi nerede, nasıl gidilir?

Sancaktepe Bölgesel İstihdam Ofisi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Sancaktepe Bölgesel İstihdam Ofisi ile bölgedeki iş arayanlarla iş verenler bir araya getirmek amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açıldı. Bu rehberi takip ederek, iş arayanlarla iş verenleri buluşturan Sancaktepe İstihdam Ofisi’nin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sancaktepe Bölgesel İstihdam Ofisi’nin açılış töreni, 2020 yılı Temmuz ayında İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ile sanayicilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Sancaktepe’de açılan istihdam ofisi sayesinde vatandaşlar kısa sürede iş bulma imkanına kavuşacak.

Dinamik, yetkin, güler yüzlü ve samimi çalışanlarıyla vatandaşın işsizlik problemine hızlı çözüm üretmeyi amaçlayan Sancaktepe İstihdam Ofisi, vatandaşların hizmetine sunuldu. Sancaktepe’deki istihdam ofisinde çalışan kariyer rehberleri, işsiz vatandaşlara iş bulunması için çalışmalar yürütecek.

Sancaktepe Bölgesel İstihdam Ofisi nerede?

Sancaktepe Bölgesel İstihdam Ofisi’nin adresi, Eyüp Sultan Mahallesi, Kalender Sokak No:5 Sancaktepe/İstanbul (İBB Sancaktepe Eyüp Sultan Kültür Merkezi ve Spor Kompleksi). İstihdam ofisi, spor salonunun yanındaki binada yer alıyor.

  • Adres: Eyüp Sultan Mah. Özdemir Cad. Yüzbaşı Sokak No: 5 / Sancaktepe Taha Akgül Spor Kompleksi

Sancaktepe Bölgesel İstihdam Ofisi’ne gitmek için C-80 Merve Mahallesi veya C-86 Sultanbeyli minibüsünü kullanabilirsiniz. Ayrıca 132M İETT otobüsünü de kullanabilirsiniz. Daha fazla ulaşım seçeneği için yol tarifi olarak kullanmanız gereken hatlar belirtilmiştir.